Wydarzenia---baner

„NA TATRZANSKIM SZLAKU

4 marca, w sobotę, o godz. 11.00 w Dworze Czeczów w Krakowie Bieżanowie odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej "Na tatrzańskim szlaku".
Na ekspozycję składają się fotogramy znakomitego fotografa i filmowca Włodzimierza Puchalskiego wykonane w Tatrach podczas współpracy z Zofią Radwańską-Paryską botanikiem, pierwszą kobietą przewodnikiem i ratownikiem tatrzańskim.

O przyrodzie Tatr opowie dr inż. Tomasz Skrzydłowski ekolog lasu i botanik, pracownik Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Postać Zofii Radwańskiej Paryskiej przybliży 3 Podgórska Drużyna Harcerek – Róża Wiatrów, nazwana Jej imieniem.

Spotkanie odbywa się w 108 rocznicę urodzin Włodzimierza Puchalskiego.
Serdecznie zapraszamy”

"Znajduję starożytności bardzo piękne" - Antyk Okiem Kolekcjonera - wystawa czynna od 20 września. * Od 1 października muzeum czynne do godz. 17.00 | 17.10.2017 Muzeum Niepołomickie czynne do 16:00