Obraz malarski

 

 

KULTURA W CZASACH IZOLACJI - ŻYWE OBRAZY

 

 

Wystawa czynna od 15.09 do 6.10.2021

 


RANKING NAJCIEKAWSZE MUZEA W POLSCE - MAŁOPOLSKA

 

Ta strona została uwzględniona w rankinguNajciekawsze Muzea w Polsce - Małopolska” przez wydawnictwo edukacyjne Twinkl Polska.

 


WYSTAWA FOTOGRAFII PRZYRODNICZEJ

 

 „Chcieliśmy na tej wystawie uchylić przed widzem odrobinę tego świata, z którym my obcujemy dość często. Świata kolorowych, żywych stworzeń budzących zdziwienie, uśmiech, a czasem wielką sympatię. Świata bogatego w dźwięki, głosy i zachowania czasem i nam bardzo podobne. Świata zadziwiających krajobrazów, które napawają optymizmem” – deklarują autorzy zdjęć skupieni w Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Wystawa została zorganizowana jako wprowadzenie do projektu „Włodzimierz Puchalski na maxa. Digitalizacja i udostępnianie negatywów o tematyce przyrodniczej”, realizowanego przez Muzeum Niepołomickie, a dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Kultura cyfrowa.

Związek Polskich Fotografów Przyrody - Okręg Krakowski jest partnerem muzeum w tym projekcie.

Wystawa czynna od 22 lipca do 31 sierpnia 2021 r.

 

 

MYŚLIWSKA SZTUKA UŻYTKOWA

do października 2021

Muzeum czynne od wtorku do niedzieli 10:00 - 17:00 | W weekend przerwa techniczna od 13:00 do 13:30 | 24 października 13:00 – kuratorskie oprowadzanie po wystawie Theatrum Pictorium – Teatr Malarstwa. Spotkania.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.